RESULTAT FRÅN TRÄNINGSTÄVLINGAR

Testlopp RESULTAT

2019

TdJ E3 29.12. V:by – RESULTATMELLANTIDERCUPSTÄLLNING

TdJ E2 26.12. Pörkenäs – RESULTATMELLANTIDERCUPSTÄLLNING

Tour de Joulu, E1 23.12. Gamla Hamn – RESULTATMELLANTIDERCUPSTÄLLNING

Extra Bastunatt IV 8.11. V:by – RESULTATMELLANTIDER

Labyrintorientering 3.11. V:by skola – RESULTAT

Brahe Bastunatt III 29.10. Bredskär-V:by – RESULTAT

Brahe Bastunatt II 22.10. Pörkenäsvägen – RESULTATMELLANTIDER

Brahe Bastunatt I 8.10. Gamla Hamn – RESULTATMELLANTIDER

Jukka70-spektakel 5.10. – RESULTATMELLANTIDER

Stafetträning 10.6 – RESULTAT – MELLANTIDER

Rogaining 13.05. – POÄNG

2018

TDJ 2018 – CUPRESULTAT

TDJ(III) 30.12 Stadsorientering –RESULTAT – MELLANTIDER

TDJ(II) 26.12. Nanoq – RESULTAT – MELLANTIDER

TDJ(I) 21.12. Gamla hamn(natt) – RESULTAT – MELLANTIDER

Labyrintorientering 18.11. V:by skola – RESULTAT

Långorientering 18.11. Ådö-Vestersundsby – RESULTAT

Brahe Bastunatt V 5.11 Vestersundsby – RESULTAT

Brahe Bastunatt IV 29.10 Runebergs stuga – RESULTAT

Brahe Bastunatt III 22.10 Lussilundsvägen – RESULTAT

Brahe Bastunatt II 15.10. Sandåsen – RESULTAT

Brahe Bastunatt I 8.10 Ådö – RESULTAT

2015:
Brahe Bastunatt III 27.10. Storsand – RESULTAT
Brahe Långorientering 24.10. V:by – RESULTAT – MELLANTIDER
Brahe Bastunatt II 20.10. Lussilund – RESULTAT – MELLANTIDER
Brahe Bastunatt I 6.10. Pörkenäs – RESULTAT
Neliapila 24.9. – RESULTAT – MELLANTIDER

2014:
SiSu-rastit/Nuija-Cup IV 21.8. Pirilö – RESULTAT – MELLANTIDER
Nuija-Cup III 28.7. Eugmo – RESULTAT – MELLANTIDER
Nuija-Cup 2014 – POÄNGSTÄLLNING
Ekorrstigtävling 3.6. Lillsand – RESULTAT – MELLANTIDER
Långorientering 25.10. Pörkenäs – RESULTAT – MELLANTIDER
Tour de Joulu I 22.12. Degernäs – RESULTAT – MELLANTIDER
Tour de Joulu II 27.12. Stadsorientering – RESULTAT – MELLANTIDER

2013:
Tour de Joulu I 22.12. Testlopp V:by – RESULTAT
Tour de Joulu II 28.12. Fränsviken – RESULTAT – MELLANTIDER
Tour de Joulu III 30.12. Gamla Hamn Night Sprint – RESULTAT – MELLANTIDER – SLUTSTÄLLNING
Långorientering 23.11. Eugmo/Holm – RESULTAT – MELLANTIDER
Nuija-Cup 2013 – SLUTRESULTAT
Nuija-Cup 29.8. Kackur – RESULTAT
Nuija-Cup 20.6. Pörkenäs – RESULTAT
Nuija-Cup 30.5. Nanoq – RESULTAT
Nuija-Cup (Finding Gust) 18.7. Vby – RESULTAT


Tour de Joulu III 30.12. Gamla Hamn Night Sprint – RESULTAT – MELLANTIDER – SLUTSTÄLLNING
Långorientering 23.11. Eugmo/Holm – RESULTAT – MELLANTIDER
Nuija-Cup 2013 – SLUTRESULTAT
Nuija-Cup 29.8. Kackur – RESULTAT
Nuija-Cup 20.6. Pörkenäs – RESULTAT
Nuija-Cup 30.5. Nanoq – RESULTAT
Nuija-Cup (Finding Gust) 18.7. Vby – RESULTAT

2012:
Långorientering 17.-18.11.2012 – RESULTAT – MELLANTIDER
Tour de Joulu I Larsmo 26.12.2012 – RESULTAT
Tour de Joulu II Nkby 27.12.2012 – RESULTAT – MELLANTIDER
Tour de Joulu III Testlopp  29.12.2012 – RESULTAT – SLUTPOÄNG

2011:
Ekorrstigstafett 31.8.2011 – RESULTAT – Banvisa RESULTAT – MELLANTIDER
Firmaviesti 24.8.2011 – RESULTAT  – MELLANTIDER

2010:
Bastunatt 4.10.2010 – RESULTAT – MELLANTIDER
Bastunatt 11.10.2010 – RESULTAT – MELLANTIDER
Bastunatt 18.10.2010 – RESULTAT – MELLANTIDER

2009:
Långorientering 21.11.2009 – RESULTAT – MELLANTIDER
Nuija-Cup 8.7.2009 – RESULTAT – MELLANTIDER

2008:
Julnuija 27.12.2008 – RESULTAT – MELLANTIDER
Pedbommen 3.9.2008 – RESULTAT – MELLANTIDER

2006:
Natt-cup delt. 4 i Larsmo RESULTAT

2005:
RESULTAT

2001:
EKORRSTIGBUDKAVLE 12.8.2001 RESULTAT – MELLANTIDER