Ekorrstigstafett 31.08.2011 Larsmo sportcentrum


Slutresultat

HD14-16 (6-0) 2,3-2,4 km
1. Minken (Rebecca Ek, Viktoria Blomqvist, Dennis Sundqvist) 55.02
2. Falken 55.04
3. Botnia 55.29
4. Brahe 58.11
5. Minken II 58.12
6. Kronan 58.21
HD 10-12 RR,TR,RR (9-1)1,3-1,9 km
1. Brahe I (Otto Gripenberg, Emil Johansson, Lucas Liljeqvist) 35.02
2. Falken II 39.03
3. Botnia II 40.15
4. Botnia I 41.13
5. Falken I 43.59
6. Falken III 44.05
7. Kronan 52.40
8. Brahe II 53.29
- Brahe III(bara 1. str.)

A 2.4 km

 
   1. Dennis Sundqvist            Minken              15.29
   2. Myrskog Linnea              Kronan              17.59     +2.30
   3. Jessica Wärnman             Falken              19.45     +4.16
   3. Hanna Viklund               Brahe               19.45     +4.16
   5. Benjamin Sundqvist          Minken              20.07     +4.38
   6. Mathilda Åman               Botnia              20.39     +5.10
   

B 2.3 km

 
   1. Hannes Stubb                Falken              15.34
   2. Jimmy Fagersund             Brahe               18.13     +2.39
   3. Victoria Blomqvist          Minken              18.59     +3.25
   4. Evelina Furubacka           Botnia              19.00     +3.26
   5. Mathias Boholm              Kronan              19.22     +3.48
   6. Amanda Strandvall           Minken              19.25     +3.51

C 2.3 km

 
   1. Jonas Vertanen              Botnia              15.45
   2. Ellinor Sundqvist           Minken              18.38     +2.53
   3. Kasper Ena                  Falken              19.44     +3.59
   4. Axel Johansson              Brahe               20.10     +4.25
   5. Rebecca Ek                  Minken              20.32     +4.47
   6. Ellen Myrskog               Kronan              20.58     +5.13
   

TR 1.3 km

 
   1. Sofia Westerlund            Falken              10.56
   2. Emil Johansson              Brahe               11.23       +27
   3. Joel Åman                   Botnia              13.23     +2.27
   4. Amanda Hansen               Botnia              13.44     +2.48
   5. Isak Wärnman                Falken              15.13     +4.17
   6. Robert Vesterlund           Falken              15.39     +4.43
   7. Tilda Gripenberg            Brahe               18.23     +7.27
   8. Andrea Lindvall             Kronan              18.24     +7.28

RR 1.9 km

 
   1. Lucas Liljekvist            Brahe               11.38
   2. Otto Gripenberg             Brahe               11.57     +0.19   
   3. Lucas Hansen                Botnia              12.09     +0.31
   4. Josef Höglund               Falken              12.16     +0.38   
   5. Rosa Myrskog                Kronan              12.36     +0.58   
   6. Lovisa Furubacka            Botnia              12.37     +0.59
   7. Robin Granroth              Falken              13.25     +1.47   
   8. Julia Herrmans              Falken              13.41     +2.03   
   9. Emma Vikman                 Botnia              14.21     +2.43
  10. Filip Liljeqvist            Brahe               14.22     +2.44
  11. Alexander Ena               Falken              14.54     +3.16
  12. Mia Jansson                 Falken              15.09     +3.31
  13. Jennie Vertanen             Botnia              15.11     +3.33
  14. Emil Jansson                Falken              15.48     +4.10
  15. Ester Gripenberg            Brahe               17.38     +6.00
  16. Isak Höglund                Brahe               20.38     +9.00
  17. Jessica Lindvall            Kronan              21.38    +10.00