Andelsbankens Serietävling 9.1.2018

Andelsbankens Serietävling 9.1.2018

R E S U L T A T

© IF Brahe

Kilpailun sarjat: N6; M6; N8; M8; N10; M10; N12; M12; N14; M14; M16; NYL; MYLP
; MYLV

N6 Naiset 6 vuotta 0.5 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Amanda Grannas           IF Brahe            104       0.00,1
  1. Siri Sundvik             IF Minken           105       0.00,1
  1. Clara Söderlund          IF Brahe            106       0.00,1
  1. Meja Mäenpää             IF Brahe            107       0.00,1
Sarjaluettelo

M6 Miehet 6 vuotta 0.5 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Vidar Backlund           IF Minken           111       0.00,1
  1. Erik Nilsström           IF Brahe            112       0.00,1
Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 1 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Venla Backlund           IF Minken           116       0.00,1
  1. Adela Brännbacka         IF Brahe            117       0.00,1
  1. Agnes Sundvik            IF Minken           118       0.00,1
  1. Simone Ingerström        IF Brahe            119       0.00,1
  1. Agnes Nyman              Jakobstad           120       0.00,1
  1. Amanda Sandnäs           IF Brahe            121       0.00,1
Sarjaluettelo

M8 Miehet 8 vuotta 1 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Lars Långbacka           IF Brahe            124       0.00,1
  1. Milo Brännbacka          IF Brahe            125       0.00,1
  1. Alex Nilsström           IF Brahe            126       0.00,1
  1. Kevin Backlund                               127       0.00,1
  1. Roni Sjölund             IF Brahe            128       0.00,1
Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 2 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Wilma Grannas            IF Brahe            135       6.52,7
  2. Annie Mäenpää            IF Brahe            133       7.38,9       0.46,2
  3. Viivi Fagerudd           IF Brahe            132       9.14,9       2.22,2
  4. Elsa Nyfors              IF Brahe            136      10.22,6       3.29,9
  5. Sandra ingerström        IF Brahe            134      10.45,8       3.53,1
Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 2 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Erik Gäddnäs             IF Brahe            142       8.09,8
  2. Casper Backlund                              141       8.30,1       0.20,3
  3. Eeli Gäddnäs             IF Brahe            140       8.46,1       0.36,3
Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 3 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Emmi Mäenpää             IF Brahe            147      10.14,7
  2. Zera Snellman            IF Brahe            146      12.12,6       1.57,9
Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 3 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Simon Söderlund          IF Brahe            156       9.56,9
  2. Miro Auvinen             IF Brahe            152      10.00,0       0.03,1
  3. Emil Nyfors              IF Brahe            151      10.08,9       0.12,0
  4. Eddie Mäenpää            IF Brahe            154      11.22,3       1.25,4
  5. William Sundkvist        IF Brahe            153      13.10,7       3.13,8
  6. Samuel ingerström        IF Brahe            155      14.08,3       4.11,4
Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 3 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Teodora Westerlund       IF Brahe            165       8.24,6
  2. Rebecca Sandnäs          IF Brahe            162       8.31,8       0.07,2
  3. Cajsa Mäenpää            IF Brahe            164       9.14,9       0.50,3
  4. Moa Mäenpää              IF Brahe            160       9.33,1       1.08,5
  5. Hannah Sjölund           IF Brahe            163      10.15,2       1.50,6

 Ej Start   1
  - 161.            Maja Söderlund           IF Brahe
Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 5 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Benjamin Sandnäs         IF Brahe            169      15.07,0
  2. Rasmus Huhtamäki         Piehi               172      15.16,4       0.09,4
  3. Oscar Grannas            IF Brahe            170      15.48,0       0.41,0
  4. Mico Sjölund             IF Brahe            171      16.47,2       1.40,2
Sarjaluettelo

M16 Miehet 16 vuotta 5 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Robin Mäenpää            IF Brahe            177      12.29,7
  2. Miro Piippolainen        Piehi               176      13.42,3       1.12,6
Sarjaluettelo

NYL Naiset 5 km P

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Annika Sjöström          IF Brahe            182      15.20,5

 Ej Start   1
  - 181.            Erika Westerlund         IF Brahe
Sarjaluettelo

MYLP Miehet - Perinteinen 10 km P

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Pasi Auvinen             IF Brahe            188      26.49,9
  2. Patrik Still             IF Brahe            187      29.00,3       2.10,4
  3. Ari Puranen              Piehi               185      31.18,0       4.28,1
  4. Andreas Ingerström       IF Brahe            186      31.53,1       5.03,2
Sarjaluettelo

MYLV Miehet- Vapaa 10 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Keijo Piippolainen       Piehi               192      26.04,0
Sarjaluettelo