Andelsbankens Serietävling 6.3.2018

R E S U L T A T

© IF Brahe

Kilpailun sarjat: M6; N6; M8; N8; M10; N10; M12; N12; N14; M14

M6 Miehet 6 vuotta 0.5 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Erik Nilsström           IF Brahe              1       0.00,1
Sarjaluettelo

N6 Naiset 6 vuotta 0.5 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Miranda Blomqvist        IF Brahe             10       0.00,1
  1. Clara Söderlund          IF Brahe             11       0.00,1
  1. Amanda Grannas           IF Brahe             12       0.00,1
  1. Lovisa Björkström        IF Brahe             13       0.00,1
Sarjaluettelo

M8 Miehet 8 vuotta 1 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Lars Långbacka           IF Brahe             20       0.00,1
  1. Jacob Jungar             IF Brahe             21       0.00,1
  1. Milo Brännbacka          IF Brahe             22       0.00,1
  1. Roni Sjölund             IF Brahe             23       0.00,1
  1. Wiliam Kronholm          LIF                  24       0.00,1
  1. Alex Nilsström           IF Brahe             25       0.00,1
  1. Alex Liljekvist          IF Brahe             26       0.00,1
Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 1 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Adela Brännbacka         IF Brahe             30       0.00,1
  1. Simone Ingerström        IF Brahe             31       0.00,1
  1. Agnes Nyman              IF Brahe             32       0.00,1
  1. Amanda Sandnäs           IF Brahe             33       0.00,1
Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 2 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Erik Gäddnäs             IF Brahe             40       8.00,8
Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 2 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Wilma Grannas            IF Brahe             52       7.41,7
  2. Elsa Nyfors              IF Brahe             51      10.00,4       2.18,7

Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 3 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Simon Söderlund          IF Brahe             63       9.59,5
  2. Emil Nyfors              IF Brahe             62      10.08,8       0.09,3
  3. Eeli Gäddnäs             IF Brahe             64      12.58,0       2.58,5
  4. Samuel Ingerström        IF Brahe             60      13.32,0       3.32,5
  5. Gustav Rönnqvist         IF Brahe             61      17.10,1       7.10,6
Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 3 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff


Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 3 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Teodora Westerlund       IF Brahe             83       8.23,6
  2. Rebecca Sandnäs          IF Brahe             81       8.29,7       0.06,1
  3. Cajsa Mäenpää            IF Brahe             82       9.10,0       0.46,4
  4. Hannah Sjölund           IF Brahe             80      10.05,8       1.42,2
Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 3 km V

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Matias Piippolainen      Piehi                91       8.44,1
  2. Mico Sjölund             IF Brahe             90      10.33,3       1.49,2
Sarjaluettelo