Andelsbankens serietävling 23.1.2018

R E S U L T A T

© IF Brahe

Kilpailun sarjat: N6; M6; N8; M8; N10; M12; N14; M14; M16; NYL; MYL

N6 Naiset 6 vuotta 0.5 km P

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Miranda Blomqvist        IF Brahe            103       0.00,1
  1. Amanda Grannas           IF Brahe            104       0.00,1
  1. Clara Söderlund          IF Brahe            105       0.00,1
Sarjaluettelo

M6 Miehet 6 vuotta 0.5 km P

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Erik Nilsström           IF Brahe            109       0.00,1
Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 1 km P

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Adela Brännbacka         IF Brahe            114       0.00,1
  1. Agnes Nyman              Jakobstad           115       0.00,1
  1. Simone Ingerström        IF Brahe            116       0.00,1
Sarjaluettelo

M8 Miehet 8 vuotta 1 km P

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Milo Brännbacka          IF Brahe            120       0.00,1
  1. Oliver Snellman          Jakobstad           121       0.00,1
  1. Alex Liljekvist          IF Brahe            122       0.00,1
  1. Roni Sjölund             IF Brahe            123       0.00,1
Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 2 km P

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Wilma Grannas            IF Brahe            127       8.34,2
  2. Nea Piippolainen         Piehi               126      10.07,5       1.33,3
  3. Elsa Nyfors              IF Brahe            128      12.06,1       3.31,9
Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 3 km P

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Emil Nyfors              IF Brahe            131      13.05,6
  2. Samuel Ingerström        IF Brahe            132      16.19,5       3.13,9
Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 3 km P

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Maja Söderlund           IF Brahe            136      10.54,4
  2. Moa Mäenpää              IF Brahe            139      11.10,5       0.16,1
  3. Emmi Mäenpää             IF Brahe            138      11.18,3       0.23,9
  4. Hannah Sjölund           IF Brahe            137      12.32,2       1.37,8
Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 5 km P

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Oscar Grannas            IF Brahe            143      17.29,9
  2. Rasmus Huhtamäki         Pietarsaaren hiiht  144      18.50,4       1.20,5
Sarjaluettelo

M16 Miehet 16 vuotta 5 km P

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff


 Ej Start   1
  - 148.            Robin Mäenpää            IF Brahe
Sarjaluettelo

NYL Naiset 5 km P

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Ida Mäenpää              IF Brahe            152      15.31,2
  2. Matilda Snellman         IF Brahe            153      17.25,5       1.54,3
Sarjaluettelo

MYL Miehet 5 km P

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Patrik Still             IF Brahe            158      14.07,7
  2. Ari Puranen              Piehi               160      14.32,8       0.25,1
  3. Keijo Piippolainen       Piehi               157      15.02,6       0.54,9
  4. Miro Piippolainen        Piehi               159      15.27,2       1.19,5
Sarjaluettelo