Knattefinalen 2018

S T A R T L I S T A

© IF Brahe

Kilpailun sarjat: N8; M8; N10; M10; N12; M12; N14; M14; N16; M16

N8 Naiset 8 vuotta 1 km V

   Lähtö  Tunniste  Matka     Nro   Namn                    Förening

18.31.00  3         1 km         3  Daniela Grankull        IK Falken
18.31.30  4         1 km         4  Amanda Grannas          IF Brahe
18.32.00  5         1 km         5  Ida Sundqvist           IK Falken
18.32.30  6         1 km         6  Simone Ingerström       IF Brahe
18.33.00  7         1 km         7  Fanny Krook             IK Falken
18.33.30  8         1 km         8  Amanda Sandnäs          IF Brahe
18.34.00  9         1 km         9  Elin Gunell             IK Falken
18.34.30  10        1 km        10  Nova Enlund             NärpKraftSkidf
18.35.00  11        1 km        11  Venla Backlund          IF Minken
18.35.30  12        1 km        12  Adela Brännbacka        IF Brahe
18.36.00  13        1 km        13  Ellinor Forsman         IF Minken
18.36.30  14        1 km        14  Clara Söderlund         IF Brahe
Sarjaluettelo

M8 Miehet 8 vuotta 1 km V

   Lähtö  Tunniste  Matka     Nro   Namn                    Förening

18.38.00  17        1 km        17  Elias Sundberg          IF Minken
18.38.30  18        1 km        18  Robin Klemets           IK Falken
18.39.00  19        1 km        19  Milo Brännbacka         IF Brahe
18.39.30  20        1 km        20  Rasmus Lindfors         IK Falken
18.40.00  21        1 km        21  Tobias Cederholm        IF Minken
18.40.30  22        1 km        22  Cevin Spets             IF Åsarna
18.41.00  23        1 km        23  Alex Hermans            Oravais IF
18.41.30  24        1 km        24  Alex Nilsström          IF Brahe
18.42.00  25        1 km        25  Wilhelm Åkerman         IF Minken
18.42.30  26        1 km        26  Jakob Klemets           IK Falken
18.43.00  27        1 km        27  Sigge Ahlfors           IF Minken
18.43.30  28        1 km        28  Colin Ahlvik            IK Falken
18.44.00  29        1 km        29  Alex Liljekvist         IF Brahe
18.44.30  30        1 km        30  Einar Björkfors         IF Åsarna
18.45.00  31        1 km        31  Kronholm William        IF Brahe
Sarjaluettelo

N10 Flickor 10 år 2 km V

   Lähtö  Tunniste  Matka     Nro   Namn                    Förening

18.46.30  34        2 km        34  Linn Bergström          IF Minken
18.47.00  35        2 km        35  Ellen Kock              IK Falken
18.47.30  36        2 km        36  Matilda Hermans         Oravais IF
18.48.00  37        2 km        37  Ester Nybacka           IK Falken
18.48.30  38        2 km        38  Carina Spets            IF Åsarna
18.49.00  39        2 km        39  Elsa Nyfors             IF Brahe
18.49.30  40        2 km        40  Jenni Ek                IF Minken
18.50.00  41        2 km        41  Edwina Björk            IF Åsarna
18.50.30  42        2 km        42  Sandra Ingerström       IF Brahe
18.51.00  43        2 km        43  Ellen Nyberg            IF Åsarna
18.51.30  44        2 km        44  Sara Cederholm          IF Minken
18.52.00  45        2 km        45  Wilma Grannas           IF Brahe
18.52.30  46        2 km        46  Jessica Westerlund      IK Falken
18.53.00  47        2 km        47  Annie Mäenpää           IF Brahe
Sarjaluettelo

M10 Pojkar 10 år 2 km V

   Lähtö  Tunniste  Matka     Nro   Namn                    Förening

18.54.30  50        2 km        50  Arvid Kock              IK Falken
18.55.00  51        2 km        51  Sander Wikblom          IF Minken
18.55.30  52        2 km        52  Sebastian Grankull      IK Falken
18.56.00  53        2 km        53  Erik Gäddnäs            IF Brahe
18.56.30  54        2 km        54  Tony Ahlvik             IK Falken
18.57.00  55        2 km        55  Casper Flinck           IK Falken
18.57.30  56        2 km        56  Emil Hahtokari          IF Åsarna
18.58.00  57        2 km        57  Kevin Klemets           IK Falken
18.58.30  58        2 km        58  Hannes Sundberg         IF Minken
18.59.00  59        2 km        59  Ivar Sundqvist          IK Falken
18.59.30  60        2 km        60  William Strandvall      IF Åsarna
Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 3 km V

   Lähtö  Tunniste  Matka     Nro   Namn                    Förening

19.01.00  63        3 km        63  Vilma Hahtokari         IF Åsarna
19.01.30  64        3 km        64  Oona Sandell            IK Falken
19.02.00  65        3 km        65  Wilma Nyberg            IF Åsarna
19.02.30  66        3 km        66  Malin Cederholm         IF Minken
19.03.00  67        3 km        67  Alva Svenlin            IF Åsarna
19.03.30  68        3 km        68  Sigrid Karlström        IF Åsarna
19.04.00  69        3 km        69  Isabella Enlund         NärpKraftSkidf
19.04.30  70        3 km        70  Elsie Björkfors         IF Åsarna
19.05.00  71        3 km        71  Evelina Punsar          IK Falken
19.05.30  72        3 km        72  Carolina Spets          IF Åsarna
19.06.00  73        3 km        73  Emmi Mäenpää            IF Brahe
Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 3 km V

   Lähtö  Tunniste  Matka     Nro   Namn                    Förening

19.07.30  76        3 km        76  Emil Klemets            IK Falken
19.08.00  77        3 km        77  Simon Söderlund         IF Brahe
19.08.30  78        3 km        78  Lukas Jansson           IK Falken
19.09.00  79        3 km        79  Samuel Ingerström       IF Brahe
19.09.30  80        3 km        80  Melker Wikblom          IF Minken
19.10.00  81        3 km        81  Ville Nybacka           IK Falken
19.10.30  82        3 km        82  Emil Nyfors             IF Brahe
19.11.00  83        3 km        83  Kevin Lindfors          IK Falken
19.11.30  84        3 km        84  Rasmus Krook            IK Falken
19.12.00  85        3 km        85  Eeli Gäddnäs            IF Brahe
19.12.30  86        3 km        86  Hampus Bergqvist        IK Falken
19.13.00  87        3 km        87  Miro Auvinen            IF Brahe
19.13.30  88        3 km        88  Valter Ehnvall          IK Falken
19.14.00  89        3 km        89  Filip Dahlnäs           IF Åsarna
19.14.30  90        3 km        90  Isak Gunell             IK Falken
Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 3 km V

   Lähtö  Tunniste  Matka     Nro   Namn                    Förening

19.16.00  93        3 km        93  Moa Mäenpää             IF Brahe
19.16.30  94        3 km        94  Cajsa Mäenpää           IF Brahe
19.17.00  95        3 km        95  Vera Björk              IK Falken
19.17.30  96        3 km        96  Teodora Westerlund      IF Brahe
19.18.00  97        3 km        97  Hannah Sjölund          IF Brahe
19.18.30  98        3 km        98  Julia Enlund            NärpKraftSkidf
19.19.00  99        3 km        99  Maja Söderlund          IF Brahe
19.19.30  100       3 km       100  Lina Nybacka            IK Falken
19.20.00  101       3 km       101  Rebecca Sandnäs         IF Brahe
Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 5 km V

   Lähtö  Tunniste  Matka     Nro   Namn                    Förening

19.21.30  104       5 km       104  Ronnie Ahlvik           IK Falken
19.22.00  105       5 km       105  Benjamin Sandnäs        IF Brahe
19.22.30  106       5 km       106  Jesper Lindfors         IK Falken
19.23.00  107       5 km       107  Lucas Hansen            IF Åsarna
19.23.30  108       5 km       108  Joni Grankull           IK Falken
19.24.00  109       5 km       109  Rasmus Huhtamäki        PietHiiht
19.24.30  110       5 km       110  Isak Liljeqvist         IK Falken
19.25.00  111       5 km       111  Oscar Grannas           IF Brahe
Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta 5 km V

   Lähtö  Tunniste  Matka     Nro   Namn                    Förening

19.26.30  114       5 km       114  Janica Hahtokari        IF Åsarna
19.27.00  115       5 km       115  Matilda Punsar          IK Falken
Sarjaluettelo

M16 Miehet 16 vuotta 5 km V

   Lähtö  Tunniste  Matka     Nro   Namn                    Förening

19.28.30  118       5 km       118  Jimmy Westerlund        IK Falken
19.29.00  119       5 km       119  Axel Norrbacka          IK Falken
19.29.30  120       5 km       120  Viktor Ehnvall          IK Falken
19.30.00  121       5 km       121  Robin Mäenpää           IF Brahe
19.30.30  122       5 km       122  Anton Norrbacka         IK Falken
Sarjaluettelo