Andelsbankens Serietävling 24.1.2017

T U L O K S E T

© IF Brahe

Kilpailun sarjat: N6; M6; N8; M8; N10; M10; N12; M12; N14; N16; M16; NYL; MYL

N6 Naiset 6 vuotta 0.5 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Simone Ingerström        IF Brahe                      0.00,1
  1. Clara Söderlund          IF Brahe                      0.00,1
  1. Amanda Björk             IF Brahe                      0.00,1
Sarjaluettelo

M6 Miehet 6 vuotta 0.5 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Roni Sjölund             IF Brahe                      0.00,1
  1. Alex Liljekvist          IF Brahe                      0.00,1
Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 1 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Amanda Sandnäs           IF Brahe                      0.00,1
  1. Nea Piippolainen         Piehi                         0.00,1
  1. Sandra Ingerström        IF Brahe                      0.00,1
Sarjaluettelo

M8 Miehet 8 vuotta 1 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Rasmus Holm              IF Brahe                      0.00,1
  1. Lars Långbacka           IF Brahe                      0.00,1
  1. Wiliam Kronholm          Larsmo if                     0.00,1
Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Emmi Mäenpää             IF Brahe                      7.45,9
  2. Wilma Grannas            IF Brahe                      7.53,9       0.08,0
  3. Zera Snellman            IF Brahe                      8.59,6       1.13,7
  4. Elsa Nyfors              IF Brahe                     10.41,4       2.55,5
  5. Annie Mäenpää            IF Brahe                     11.36,9       3.51,0
  6. Ruth Långbacka           IF Brahe                     11.56,0       4.10,1
Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Samuel Ingerström        IF Brahe                      9.39,1
  2. Alfons Sandelin          IF Brahe                     11.16,5       1.37,4
Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 3 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Maja Söderlund           IF Brahe                     11.31,6
Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 3 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Oscar Grannas            IF Brahe                     10.49,0
  2. Benjamin Sandnäs         IF Brahe                     10.55,2       0.06,2
  3. Rasmus Huhtamäki         PieHi                        11.15,0       0.26,0
  4. Mico Sjölund             IF Brahe                     11.41,1       0.52,1
  5. Emil Nyfors              IF Brahe                     12.57,9       2.08,9
Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 3 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Teodora Westerlund       IF Brahe                      9.45,4
  2. Rebecca Sandnäs          IF Brahe                     10.32,8       0.47,4
  3. Cajsa Mäenpää            IF Brahe                     10.58,9       1.13,5
Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta 5 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Ida Mäenpää              IF Brahe                     15.06,4
Sarjaluettelo

M16 Miehet 16 vuotta 5 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Robin Mäenpää            IF Brahe                     14.21,8
  2. Miro Piippolainen        Piehi                        15.22,3       1.00,5
Sarjaluettelo

NYL Naiset 5 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Annika Sjöström          IF Brahe                     14.09,1
Sarjaluettelo

MYL Miehet 5 km P

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Erik Holm                Si-su                        11.51,8
  2. Pasi Auvinen             IF Brahe                     11.55,6       0.03,8
  3. Patrik Still             IF Brahe                     12.33,7       0.41,9
  4. Jari Sjöström            IF Brahe                     12.55,1       1.03,3
  5. Keijo Piippolainen       Piehi                        13.01,3       1.09,5
  6. Ari Puranen              Piehi                        14.14,0       2.22,2
  7. Andreas Ingerström       IF Brahe                     14.37,7       2.45,9
  8. Lucas Liljekvist         IF Brahe                     15.19,1       3.27,3
  9. Sauli Honkala            PieHi                        15.41,5       3.49,7
 10. Ronnie Björkström        IF Brahe                     16.17,8       4.26,0
Sarjaluettelo