Bastu-Cup 2017

S T A R T L I S T A

© IF Brahe

Kilpailun sarjat: BC

BC 21, Deltävling 4 21.1 km

   Lähtö  Tunniste  Matka     Nro   Namn                    Förening

17.40.00  8         21.1 km      8  8 Vakant
17.40.00  10        21.1 km     10  10 Vakant
17.40.00  31        21.1 km     31  31 Vakant
17.40.00  32        21.1 km     32  32 Vakant
17.40.00  51        21.1 km     51  51 Vakant
17.40.00  57        21.1 km     57  57 Vakant
17.40.00  65        21.1 km     65  Sund Peter              Mirka
17.40.00  99        21.1 km     99  99 Vakant
17.40.00  102       21.1 km    102  102 Vakant
17.40.00  107       21.1 km    107  107 Vakant
17.45.30  35        21.1 km     35  Gädda Catrine           Sandsund
17.55.00  85        21.1 km     85  Backlund Christian      IK Falken
17.55.00  87        21.1 km     87  Finskas Bo-Göran        HOP HAB Team
17.56.00  18        21.1 km     18  Joskitt Marlene         IK Falken
17.58.30  64        21.1 km     64  Skog Heidi              Ingen förening
17.58.30  98        21.1 km     98  Klemets Mikaela
17.59.30  27        21.1 km     27  Strömberg Jennie        -
18.00.00  34        21.1 km     34  Lolax Stig Göran        Caverion
18.02.00  67        21.1 km     67  Grankull Jaana          IK Falken
18.03.00  6         21.1 km      6  Krokvik Jonas           Pedersöre
18.03.00  13        21.1 km     13  Käldqvist Tommy         If Pucken
18.03.00  38        21.1 km     38  Westerlund Anders       Jakobstad
18.03.00  71        21.1 km     71  Lindgren Patrik         Jakobstad
18.05.00  25        21.1 km     25  Jakobsson Susanna       SI-SU/MamIS
18.05.00  86        21.1 km     86  Backlund Robin          IK Falken
18.05.30  88        21.1 km     88  Asplund Jonny
18.05.30  90        21.1 km     90  Sandler Kurt            SISU
18.05.30  95        21.1 km     95  Snellman Linus
18.06.00  23        21.1 km     23  Jutila Folke            SI-SU
18.06.00  92        21.1 km     92  Palojärvi Jouni
18.07.00  37        21.1 km     37  Rönnqvist Carl-Gustav   Jakobstad
18.07.00  77        21.1 km     77  Enkvist-Nyman Sonja     Ingen förening
18.08.30  79        21.1 km     79  Brännbacka Andreas      Sandsund
18.09.30  14        21.1 km     14  Gädda Tomas             Jakobstad
18.09.30  17        21.1 km     17  Stenvall Sofia          MamIS
18.09.30  81        21.1 km     81  Kåll Mats               PP
18.09.30  111       21.1 km    111  Joensuu Valter          IF Brahe
18.10.00  53        21.1 km     53  Liljekvist Lucas        IF Brahe
18.10.30  66        21.1 km     66  Flink Malena            MamIS
18.10.30  105       21.1 km    105  Joensuu Ida             IF Brahe
18.10.30  109       21.1 km    109  Högkulla Martin
18.11.00  9         21.1 km      9  Holmberg Emilia         Forsby bollklubb
18.11.00  55        21.1 km     55  Kronholm Thomas         IF Brahe
18.11.00  61        21.1 km     61  Lillqvist Henrik        Ingen förening
18.11.00  93        21.1 km     93  Forsman Tommy           HOP HAB Team
18.11.00  96        21.1 km     96  Häggblom Bjarne
18.12.00  29        21.1 km     29  Westerlund Jonas        Mjölvacka IK
18.12.00  33        21.1 km     33  Solin Nicklas           Jakobstad
18.12.00  68        21.1 km     68  Häggman Jörgen          Purmo FBK
18.12.00  80        21.1 km     80  Haglund Benjamin        LarsmBrandm
18.12.00  101       21.1 km    101  Björkström Ronni
18.13.30  7         21.1 km      7  Jungar Karita           IF Brahe / Mamis
18.14.30  36        21.1 km     36  Kjellman Alfred         IF Brahe
18.14.30  97        21.1 km     97  Lehtinen Tapio          PieHi
18.15.00  45        21.1 km     45  Östberg Robert          SI-SU
18.15.00  82        21.1 km     82  Backlund Carina         KP-TRI
18.15.30  78        21.1 km     78  Svenfelt Tore           Larsmo
18.15.30  110       21.1 km    110  Östman Sören            IS Söderby
18.16.30  41        21.1 km     41  Bäcksholm Frank         A. Le Coq
18.17.30  24        21.1 km     24  Lövsund Johan           IS Söderby
18.17.30  26        21.1 km     26  Backman Johnny          SI-SU
18.17.30  83        21.1 km     83  Antell Matias           KP-TRI
18.17.30  89        21.1 km     89  Hagström Fredrik        IS Söderby
18.18.00  5         21.1 km      5  Boström Andreas         TeamSnabbiLarsm
18.18.00  40        21.1 km     40  Vesterlund Patrik       Ae run
18.19.00  11        21.1 km     11  Puranen Ari             IF Drott
18.19.00  15        21.1 km     15  Keskinen Niklas         SI-SU
18.19.00  21        21.1 km     21  Sjöberg Kenneth         SI-SU
18.19.00  48        21.1 km     48  Fagerudd Henrik         IF Brahe
18.19.00  76        21.1 km     76  Sandvik Matias          IK Falken
18.19.30  54        21.1 km     54  Wikblom Otto            Socklot
18.19.30  72        21.1 km     72  Kengo Robert            Pensala UF
18.19.30  75        21.1 km     75  Häger Emely             Mis Body Care
18.19.30  106       21.1 km    106  Svenfelt Alf            GIF
18.20.00  1         21.1 km      1  Juselius Ingmar         HOP HAB Team
18.20.00  19        21.1 km     19  Konttinen Timo          HOP HAB Team
18.20.00  60        21.1 km     60  Ståhl Kenneth           Jakobstad
18.20.00  62        21.1 km     62  Hällund Jonas           Ingen förening
18.20.30  100       21.1 km    100  West Folke
18.20.30  108       21.1 km    108  Holm Wilhelm            SISU
18.21.00  46        21.1 km     46  Lindvall Joakim         SI-SU
18.21.00  103       21.1 km    103  Holm Isak               Sport
18.21.00  104       21.1 km    104  Gripenberg Otto         IF Brahe
18.21.30  2         21.1 km      2  Enlund Pontus           HOP HAB Team
18.21.30  47        21.1 km     47  Esselström Frank        Kungskök
18.21.30  58        21.1 km     58  Kengo Veronica          IF Nykarlebynejden
18.21.30  70        21.1 km     70  Nilsson Markus          IF Minken
18.21.30  91        21.1 km     91  Mehto Keijo             SISU
18.22.00  4         21.1 km      4  Grankull Jan            IK Falken
18.22.00  28        21.1 km     28  Brasken Sten            SI-SU
18.22.00  94        21.1 km     94  Jungell Marcus
18.23.30  12        21.1 km     12  Mannström Daniel        Lepplax
18.23.30  22        21.1 km     22  Auvinen Pasi            SI-SU
18.23.30  50        21.1 km     50  Lönnbäck Bo             HOP HAB Team
18.23.30  59        21.1 km     59  Kengo Peter             Pensala
18.24.00  20        21.1 km     20  Holm Erik               SI-SU
18.26.00  42        21.1 km     42  Mäenpää Sam             Ski team Mäenpää
18.27.00  3         21.1 km      3  Björnvik Christoffer    Pedersöre
18.27.00  52        21.1 km     52  Dahllund Niklas         IF Brahe
18.27.00  69        21.1 km     69  Kanckos Anders          Ingen förening
18.27.30  39        21.1 km     39  Åbacka Tommy            IS Söderby
18.27.30  43        21.1 km     43  Ekstrand Henrik         Ski team Mäenpää
18.27.30  56        21.1 km     56  Liljeqvist Dan          A-zeta
18.27.30  63        21.1 km     63  Skog Jonas              IS Söderby
18.28.00  30        21.1 km     30  Wikblom Niklas          IFN
18.30.00  16        21.1 km     16  Pesola Max              SI-SU
18.31.00  44        21.1 km     44  Lönnqvist Viktor        Ski team Mäenpää
18.31.00  49        21.1 km     49  Krokvik Josef           SanktJakobsförs
18.31.00  73        21.1 km     73  Ahlö Christian          Ingen Förening
18.31.00  74        21.1 km     74  Sandler Björn           IS Söderby
18.31.00  84        21.1 km     84  Lönnqvist Fredrik       Oravais IF
Sarjaluettelo