Bastu-Cup 2017

R E S U L T A T

© IF Brahe

Kilpailun sarjat: BC

BC 21, Deltävling 4 21.1 km

Sija Namn                     Förening             Nr    Loppuaika         Diff

  1. Sandler Björn            IS Söderby           74    1.14.42,7
  2. Ahlö Christian           Ingen Förening       73    1.17.02,1       2.19,4
  3. Pesola Max               SI-SU                16    1.18.51,6       4.08,9
  4. Krokvik Josef            Sankt Jakobs försam  49    1.19.56,3       5.13,6
  5. Wikblom Niklas           IFN                  30    1.21.32,8       6.50,1
  6. Liljeqvist Dan           A-zeta               56    1.22.01,8       7.19,1
  7. Kanckos Anders           Ingen förening       69    1.22.24,1       7.41,4
  8. Lönnqvist Fredrik        Oravais IF           84    1.23.00,0       8.17,3
  9. Björnvik Christoffer     Pedersöre             3    1.23.35,7       8.53,0
 10. Dahllund Niklas          IF Brahe             52    1.24.33,2       9.50,5
 11. Skog Jonas               IS Söderby           63    1.24.54,7      10.12,0
 12. Åbacka Tommy             IS Söderby           39    1.25.08,4      10.25,7
 13. Auvinen Pasi             SI-SU                22    1.25.43,4      11.00,7
 14. Mäenpää Sam              Ski team Mäenpää     42    1.26.55,2      12.12,5
 15. Grankull Jan             IK Falken             4    1.27.41,6      12.58,9
 16. Mehto Keijo              SISU                 91    1.27.42,3      12.59,6
 17. Esselström Frank         Kungskök             47    1.27.46,3      13.03,6
 18. Kengo Veronica           IF Nykarlebynejden   58    1.27.51,4      13.08,7
 19. Jungell Marcus                                94    1.28.05,3      13.22,6
 20. Ståhl Kenneth            Jakobstad            60    1.28.50,5      14.07,8
 21. Wikblom Otto             Socklot              54    1.28.54,8      14.12,1
 22. Brasken Sten             SI-SU                28    1.29.13,3      14.30,6
 23. Juselius Ingmar          HOP HAB Team          1    1.29.14,5      14.31,8
 24. Häger Emely              Mis Body Care        75    1.30.13,1      15.30,4
 25. Kengo Peter              Pensala              59    1.30.19,5      15.36,8
 26. Keskinen Niklas          SI-SU                15    1.30.34,7      15.52,0
 27. Enlund Pontus            HOP HAB Team          2    1.31.08,8      16.26,1
 28. Kengo Robert             Pensala UF           72    1.31.58,1      17.15,4
 29. Sjöberg Kenneth          SI-SU                21    1.33.04,3      18.21,6
 30. Sandvik Matias           IK Falken            76    1.33.30,0      18.47,3
 31. Fagerudd Henrik          IF Brahe             48    1.34.00,4      19.17,7
 32. Vesterlund Patrik        Ae run               40    1.34.40,7      19.58,0
 33. Lövsund Johan            IS Söderby           24    1.35.23,1      20.40,4
 34. Bäcksholm Frank          A. Le Coq            41    1.35.49,7      21.07,0
 35. Forsman Tommy            HOP HAB Team         93    1.35.58,1      21.15,4
 36. Svenfelt Tore            Larsmo               78    1.36.13,1      21.30,4
 37. Haglund Benjamin         Larsmo Brandmannakl  80    1.36.16,8      21.34,1
 38. Boström Andreas          Team Snabbast i Lars  5    1.37.27,2      22.44,5
 39. Jungar Karita            IF Brahe / Mamis      7    1.37.53,3      23.10,6
 40. Backlund Carina          KP-TRI               82    1.38.10,1      23.27,4
 41. Östberg Robert           SI-SU                45    1.40.13,2      25.30,5
 42. Häggman Jörgen           Purmo FBK            68    1.40.15,7      25.33,0
 43. Backman Johnny           SI-SU                26    1.42.29,9      27.47,2
 44. Flink Malena             MamIS                66    1.43.03,2      28.20,5
 45. Lillqvist Henrik         Ingen förening       61    1.43.17,6      28.34,9
 46. Palojärvi Jouni                               92    1.43.30,3      28.47,6
 47. Häggblom Bjarne          Hop-Hab-team         96    1.43.50,7      29.08,0
 48. Gädda Tomas              Jakobstad            14    1.44.35,9      29.53,2
 49. Kåll Mats                PP                   81    1.45.06,7      30.24,0
 50. Brännbacka Andreas       Sandsund             79    1.46.11,0      31.28,3
 51. Krokvik Jonas            Pedersöre             6    1.46.33,0      31.50,3
 52. Torsten Wikman           Vörå                315    1.48.47,8      34.05,1
 53. Enkvist-Nyman Sonja      Ingen förening       77    1.49.18,6      34.35,9
 54. Lolax Stig Göran         Caverion             34    1.51.54,6      37.11,9
 55. Käldqvist Tommy          If Pucken            13    1.52.04,4      37.21,7
 56. Strömberg Jennie         -                    27    1.53.54,4      39.11,7
 57. Skog Heidi               Ingen förening       64    1.56.43,4      42.00,7
 58. Liljekvist Lucas         IF Brahe             53    1.57.28,8      42.46,1
 59. Westerlund Anders        Jakobstad            38    1.57.39,6      42.56,9
 60. Joskitt Marlene          IK Falken            18    1.58.11,3      43.28,6
 61. Finskas Bo-Göran         HOP HAB Team         87    2.00.37,5      45.54,8
 62. Gädda Catrine            Sandsund             35    2.06.41,1      51.58,4
 63. Sund Peter               Mirka                65    2.19.24,1      64.41,4

 Keskeyttäneet   2
  -  33.            Solin Nicklas            Jakobstad
  -  62.            Hällund Jonas            Ingen förening
 Poisjääneet  47
  -   8.            8 Vakant
  -   9.            Holmberg Emilia          Forsby bollklubb
  -  10.            10 Vakant
  -  11.            Puranen Ari              IF Drott
  -  12.            Mannström Daniel         Lepplax
  -  17.            Stenvall Sofia           MamIS
  -  19.            Konttinen Timo           HOP HAB Team
  -  20.            Holm Erik                SI-SU
  -  23.            Jutila Folke             SI-SU
  -  25.            Jakobsson Susanna        SI-SU/MamIS
  -  29.            Westerlund Jonas         Mjölvacka IK
  -  31.            31 Vakant
  -  32.            32 Vakant
  -  36.            Kjellman Alfred          IF Brahe
  -  37.            Rönnqvist Carl-Gustav    Jakobstad
  -  43.            Ekstrand Henrik          Ski team Mäenpää
  -  44.            Lönnqvist Viktor         Ski team Mäenpää
  -  46.            Lindvall Joakim          SI-SU
  -  50.            Lönnbäck Bo              HOP HAB Team
  -  51.            51 Vakant
  -  55.            Kronholm Thomas          IF Brahe
  -  57.            57 Vakant
  -  67.            Grankull Jaana           IK Falken
  -  70.            Nilsson Markus           IF Minken
  -  71.            Lindgren Patrik          Jakobstad
  -  83.            Antell Matias            KP-TRI
  -  85.            Backlund Christian       IK Falken
  -  86.            Backlund Robin           IK Falken
  -  88.            Asplund Jonny
  -  89.            Hagström Fredrik         IS Söderby
  -  90.            Sandler Kurt             SISU
  -  95.            Snellman Linus
  -  97.            Lehtinen Tapio           PieHi
  -  98.            Klemets Mikaela
  -  99.            99 Vakant
  - 100.            West Folke
  - 101.            Björkström Ronni
  - 102.            102 Vakant
  - 103.            Holm Isak                Sport
  - 104.            Gripenberg Otto          IF Brahe
  - 105.            Joensuu Ida              IF Brahe
  - 106.            Svenfelt Alf             GIF
  - 107.            107 Vakant
  - 108.            Holm Wilhelm             SISU
  - 109.            Högkulla Martin
  - 110.            Östman Sören             IS Söderby
  - 111.            Joensuu Valter           IF Brahe
Sarjaluettelo