Bastu-Cup 2016

L Ä H T Ö L I S T A

© IF Brahe


Kilpailun sarjat: BC
NroTunnisteNimiSeuraLähtöaika
BC Testloppet - Testijuoksu 10 km V
100001Ingmar JuseliusHOP-HAB TEAM18:00:00
200002Fredrik HolmHOP-HAB TEAM18:00:00
300003Fredrik LönnqvistIF Brahe18:00:00
400004Julia HägerIF Minken18:00:00
500005Pontus EnlundHOP-HAB TEAM18:00:00
600006Anders GranholmTeam Massagepunkten18:00:00
700007Joel GranholmTeam Massagepunkten18:00:00
800008Tommy GäddaTeam Massagepunkten18:00:00
900009Catrine GäddaTeam Massagepunkten18:00:00
1000010Niclas BjörkTeam Massagepunkten18:00:00
1100011Simon VikmanTeam Massagepunkten18:00:00
1200012Wilhem HolmTeam Massagepunkten18:00:00
1300013Christian BacklundIK Falken18:00:00
1400014Robin BacklundIK Falken18:00:00
1500015Patrik VesterlundJakobstad18:00:00
1600016Kari MoilanenLenkki Boys18:00:00
1700017Marko AhopeltoSI-SU18:00:00
1800018Kari ViinikkaHOP-HAB TEAM18:00:00
1900019Amanda NyforsIF Brahe18:00:00
2000020Elin ForsgårdIF Minken18:00:00
2100021Frida ÖhmanNykarleby18:00:00
2200022Jonny AsplundJakobstad18:00:00
2300023Andreas WärnmanJPG18:00:00
2400024Krister GäddnäsJakobstad18:00:00
2500025Jonas KrokvikPedersöre18:00:00
2600026Frank EsselströmKungskök18:00:00
2700027Karita JungarIF Brahe18:00:00
2800028Tobias NylundJakobstad18:00:00
2900029Tomas HalmesmäkiJakobstad18:00:00
3000030Erik SmedsSI-SU18:00:00
3100031Johnny BackmanSI-SU18:00:00
3200032Erik holmSI-SU18:00:00
3300033Emely HägerIFN18:00:00
3400034Matias NygårdSolving Road Runners18:00:00
3500035Linda SöderholmJeppo18:00:00
3600036Kenneth Sjöbergsi-su18:00:00
3700037Susanna JakobssonSI-SU18:00:00
3800038Max PesolaSI-SU18:00:00
3900039Rune ForsbackaSI SU18:00:00
4000040Christoffer BjörnvikPedersöre18:00:00
4100041Folke JutilaSI-SU18:00:00
4200042Stig-Göran LolaxCaverion18:00:00
4300043Kurt SandlerSI-SU18:00:00
4400044Emil StrandSI-SU18:00:00
4500045Keijo MehtoSI-SU18:00:00
4600046Malin KarlssonJakobstad18:00:00
4700047Ronnie KarlssonJakobstad18:00:00
4800048Ronnie BjörkströmJakobstad18:00:00
4900049Kjell KronqvistHOP-HAB TEAM18:00:00
5000050Sten BraskénSI-SU18:00:00
5100051Kurt KvistHOP-HAB TEAM18:00:00
5200052Jessica HinkkaIK Falken18:00:00
5300053Henrik LillqvistJakobstad18:00:00
5400054Erika Kass-18:00:00
5500055Andreas ÅbackaIS Söderby18:00:00
5600056Jari JakobssonSI-SU18:00:00
5700057CarlGustav RönnqvistJakobstad18:00:00
5800058Emil JohanssonIF Brahe18:00:00
5900059Malin JohanssonIF Brahe18:00:00
6000060Lars HaglundIF Drott18:00:00
6100061Anders WesterlundJakobstad18:00:00
6200062Frank BäcksholmKobolt18:00:00
6300063Jan RiskaHOP-HAB TEAM18:00:00
6400064Jaana GrankullIK Falken18:00:00
6500065Jan GrankullIK Falken18:00:00
6600066Matias SandvikIK Falken18:00:00
6700067Camilla SöderholmBennäs18:00:00
6800068Dan LiljeqvistA-zeta18:00:00
6900069Patrik StillIF Brahe18:00:00
7000070Hanna FrostdahlIF Drott18:00:00
7100071Cedric FrostdahlKeski-Pohjanmaan Triathlon18:00:00
7200072Jonas HällundJakobstad18:00:00
7300073Henrik FageruddIF Brahe18:00:00
7400074Joakim LindvallSI-SU18:00:00
7500075Nina HjulforsSolving18:00:00
7600076Christian HjulforsNCE18:00:00
7700077Robert ÖstbergSI-SU18:00:00
7800078Fia SandlerMamIS18:00:00
7900079Tina GäddnäsLöparpaletten18:00:00
8000080Kenneth StåhlJakobstad18:00:00
8100081Tina AhopeltoJakobstad18:00:00
8200082Patrik BrännbackaHOP-HAB TEAM18:00:00
8300083Camilla BrännbackaJakobstad18:00:00
8400084Fredrik HagströmIS Söderby18:00:00
8500085Niklas KeskinenSI-SU18:00:00
8600086Henrik EkstrandSki Team Mäenpää18:00:00
8700087Johnny BlomqvistLIF18:00:00
8800088Christoffer LindvallIF Minken18:00:00
8900089Bo-Göran LindvallSI-SU18:00:00
Sarjaluettelo