Bastucup Testlopp 2015

Lähtölista - Startlista

© IF Brahe
BC;

Testloppet 10 km V

    0.00  BC                     1  Ingmar Juselius         Hop-Hab Team
    0.00  BC                     2  Kari Viinikka           Hop-Hab Team
    0.00  BC                     3  Ann-Louise Sundström    IF Brahe
    0.00  BC                     4  Robin Backlund          IK FALKEN
    0.00  BC                     5  Christian Backlund      IK FALKEN
    0.00  BC                     6  Annika Sjöström         IF Brahe
    0.00  BC                     7  Robin Still             IF Brahe
    0.00  BC                     8  Bengt Bärg              Komossa
    0.00  BC                     9  Amanda Nyfors           Brahe
    0.00  BC                    10  Anders Granholm         Team Massagepunkten
    0.00  BC                    11  Niklas Björk            Team Massagepunkten
    0.00  BC                    12  Tommy Gädda             Team Massagepunkten
    0.00  BC                    13  Catrin Gädda            Team Massagepunkten
    0.00  BC                    14  Simon Vikman            Team Massagepunkten
    0.00  BC                    15  Ari Lappinen            Jakobstad
    0.00  BC                    16  Niklas Keskinen         SiSu
    0.00  BC                    17  Jan Boman               IK Falken
    0.00  BC                    18  Andreas Rönnqvist       Si-Su
    0.00  BC                    19  Pasi Auvinen            Si-Su
    0.00  BC                    20  Erik Holm               Si-Su
    0.00  BC                    21  Folke Jutila            Si-Su
    0.00  BC                    22  Erik Smeds              Si-Su
    0.00  BC                    23  Kurt Sandler            Si-Su
    0.00  BC                    24  Kenneth Sjöberg         Si-Su
    0.00  BC                    25  Sten Brasken            Si-Su
    0.00  BC                    26  Max Pesola              Si-Su
    0.00  BC                    27  Bo-Göran Lindvall       Si-Su
    0.00  BC                    28  Marko Ahopelto          Si-Su
    0.00  BC                    29  Christian Hjulfors      NCE
    0.00  BC                    30  Nina Hjulfors           Boliden
    0.00  BC                    31  Marko Honkala           Si-Su
    0.00  BC                    32  Anne Auvinen            Pietarsaari
    0.00  BC                    33  Per-Ole Holmnäs         Si-Su
    0.00  BC                    34  Keijo Mehto             Si-Su
    0.00  BC                    35  Jonas Krokvik           Pedersöre
    0.00  BC                    36  Mari Björn              IF Brahe
    0.00  BC                    37  Tobias Nylund           Jakobstad
    0.00  BC                    38  Evelina Lindell         Team Sweith
    0.00  BC                    39  Joakim Lindvall         Förening
    0.00  BC                    40  Marina Stenlund         Brahe
    0.00  BC                    41  Daniel Backman          Nirigåln Runners
    0.00  BC                    42  Örjan Räikkönen         Oldboys RB
    0.00  BC                    43  Kristian Kjellman       Atlon
    0.00  BC                    44  Patrik Still            IF Brahe
    0.00  BC                    45  Fia Sandler             Jakobstad
    0.00  BC                    46  Wilhelm Holm            Lappfors
    0.00  BC                    47  Isak  Holm              IFK Lepplax
    0.00  BC                    48  Kalle Ukonaho           Si-Su
    0.00  BC                    49  Anton Hagman            Team Esari
    0.00  BC                    50  Stig Göran Lolax        Evergreens-92
    0.00  BC                    51  Fredrik Holm            Hop-Hab Team
    0.00  BC                    52  Niclas  Kjellman        Jakobstad
    0.00  BC                    53  Åsa Kjellman            Jakobstad
    0.00  BC                    54  Jan Riska               Hop-Hab Team
    0.00  BC                    55  Frank  Bäcksholm        Kobolt
    0.00  BC                    56  Peter Kengo             Pensala
    0.00  BC                    57  Marica Kengo            Pensala
    0.00  BC                    58  Veronica Kengo          IFN
    0.00  BC                    59  Lena Häggblom           Munsala
    0.00  BC                    60  Isac Björkskog          Hop-Hab Team
    0.00  BC                    61  Filip Vikström          Esse IK
    0.00  BC                    62  Jari Jakobsson          Si-Su
    0.00  BC                    63  Kjell Kronqvist         Hop-Hab Team
    0.00  BC                    64  Joanna Järn             Auto Center
    0.00  BC                    65  Barbro Molander         IF Brahe
    0.00  BC                    66  Henrik Fagerudd         IF Brahe
    0.00  BC                    67  Carl-Gustav Rönnqvist   If Drott
    0.00  BC                    68  Jonatan Lindqvist       Larsmo
    0.00  BC                    69  Jere Ena                IK Falken
    0.00  BC                    70  Jan Grankull            Ik Falken
    0.00  BC                    71  Jaana H Grankull        Ik Falken
    0.00  BC                    72  Johan Lithén            LFP
    0.00  BC                    73  Christoffer Lindvall    IF Minken
    0.00  BC                    74  Matias Sandvik          IK Falken
    0.00  BC                    75  Anders Mattsson         Jakobstad
    0.00  BC                    76  Ida Mäenpää             IF Brahe
    0.00  BC                    77  Robin  Mäenpää          IF Brahe
    0.00  BC                    78  Keijo Piippolainen      Piehi
    0.00  BC                    79  Miro Piippolainen       Piehi
    0.00  BC                    80  Fredrik Näse            IK Kronan
    0.00  BC                    81  Jonas Ena               Larsmo
    0.00  BC                    82  Patrik Brännbacka       Hop-Hab Team
    0.00  BC                    83  Andreas Ingerström      IF Brahe
    0.00  BC                    84  Josefine  Snellman      NCE
    0.00  BC                    85  Marie Häggblom          NCE
    0.00  BC                    86  Adam Näse               IK Kronan
    0.00  BC                    87  Kenneth Ståhl           Jakobstad
    0.00  BC                    88  Pia Pettersen           Jakobstad
    0.00  BC                    89  Ann-Kristin Kronqvist   Larsmo
    0.00  BC                    90  Tomas Halmesmäki        Jakobstad
    0.00  BC                    91  Sandra  Mäenpää         Jakobstad
    0.00  BC                    92  Karin Mäenpää           Jakobstad
    0.00  BC                    93  Jonas Westerlund        Jakobstad
    0.00  BC                    94  Monica Mäenpää          Ytteresse
    0.00  BC                    95  Tony Granholm           Larsmo
    0.00  BC                    96  Andreas Åbacka          IS Söderby
    0.00  BC                    97  Gun Hassila             IF Brahe
    0.00  BC                    98  Monica Andersson        Larsmo
    0.00  BC                    99  Mimmi Östman            Team Sweith
    0.00  BC                   100  Thomas  Kronholm        Jakobstad
    0.00  BC                   101  Nina Södergård          Jakobstad
Sarjat - Klasser